Oferta
Wesela

Wesela

Tak jak i Wy czekamy z niecierpliwością na ten wyjątkowy, niepowtarzalny i magiczny dzień Waszego ślubu!


Cieszymy się, gdy po spotkaniu wybór pada na naszą Cyprianówkę i od tego momentu wspólnie zaczynamy planować!


W Cyprianówce są dwie sale.

Duża – nietypowa, bo w kształcie ośmioboku z pięknym dębowym parkietem pośrodku i stołami wokół. W niej gościć możemy do 100 osób. Jeśli jednak planujecie mniejsze przyjęcie – kameralne do 30 osób – wtedy zaproponujemy Wam klimatyczną, przeszkloną oranżerię.


Starannie przygotowujemy menu i dzięki naszej stałej, doświadczonej załodze mamy pewność, że wszystkie dania (tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie czy też bezglutenowe) będą smakowały i wyglądały pysznie.


Spore doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że indywidualne podejście do Waszego ślubu i przyjęcia weselnego sprawia, że czujecie się… po prostu bezpiecznie! I właśnie o to dba zespół wszystkich pracowników na czele z właścicielem i managerem Cyprianówki.


Niewątpliwym atutem tego miejsca jest bliskość natury. Ze szczególną starannością dbamy więc o ogród, w którym z roku na rok organizujemy coraz więcej ślubów w plenerze (ślub cywilny lub ślub humanistyczny).


Specjalnie dla Was przygotowujemy strefę relaksu – w ogrodzie, na zadaszonym tarasie lub przy kominku wewnątrz budynku. W zależności od naszej – raz łaskawej, raz kapryśnej – polskiej aury.


Narzeczeni – serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty weselnej.